1991- Özyalçın Construction Ltd., Girne’de, Oğuz ÖZYALÇIN tarafından kuruldu ve Özyalçın Mühendislik ve Mimarlık Bürosu olarak hizmet vermeye başladı.

1993- Özyalçın Construction, inşaat alanında faaliyet göstermeye başladı, Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe hizmet vermeye başlayan Özyalçın Construction, ilk olarak taahhüt işleriyle faaliyet göstermiş; doğru, kararlı ve emin adımlarla birlikte kendini yenileyerek uzun vade ödemeli yap-sat işine girişerek büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmiştir.

(1993)- Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe, sağladığı güven ile büyümeye ve kendini geliştirmeye devam eden Özyalçın Construction; büyüyen ekibi ve iş hacmi ile birlikte Özyalçın Şirketler Grubu’na ait Girne’de yer alan merkez yönetim binasına taşınmıştır.

(2000– 2014)- Özyalçın Construction Kuzey Kıbrıs inşaat sektöründe sağlamış olduğu güven, emin adımlarla devam etmekte olduğu büyüme ve gelişme stratejisi ile Girne’deki inşası tamamlanmış en büyük 25 sitenin yaratıcısıdır.

(2007)- Özyalçın Construction KKTC’nin en büyük site projesi olan ve Lefkoşa’nın Boğaz – Dikmen bölgesinde yer alan iki sitenin yaratıcısı ve site yaşamının mimarı olarak tanınmaktadır.

23 yıldır güven, kalite, güvenlik değerlerinden ödün vermeden inşaat sektöründe faaliyet gösteren Özyalçın Construction Ltd. Bugün yıllık 350 konut bitirme kapasitesine ulaşmıştır.

Özyalçın Construction kurucusu Oğuz Özyalçın 2012 yılında vefat etmiştir.

Özyalçın Construction’ı, Oğuz Özyalçın’dan Kuzey Kıbrıs’ın en güvenilir ve büyük inşaat şirketlerinden biri olarak devralan Mehmed Ali Özyalçın, Yağmur Özyalçın ve Yaprak Özyalçın; şirketi emin adımlarla ve güvenle büyütüp geliştirmeye devam ettirmektedirler.

Özyalçın Construction, kurulduğu günden bugüne kadar, binlerce aileyi yuva sahibi yapmıştır. Gerçekleştirilen binden fazla inşaat, eğitimli ve güçlü çalışan kadrosu, söz verilen zamanlarda teslim edilen yüzlerce taahhüt ile Kıbrısın en güçlü, kaliteli ve güvenilir inşaat firmalarından birisidir.

 

Grup şirketimizin websitesine gitmek için Özyalçın Construction.